Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
 1. Úvod
 2. Vracení zboží & Refundace
Vrácení zboží a Refundace

Zrušení objednávky

Všechny objednávky lze zrušit, dokud nejsou odeslány. Pokud byla Vaše objednávka zaplacena a musíte ji změnit nebo zrušit, musíte nás kontaktovat do 12 hodin. Jakmile začne proces balení a přepravy, nemůže být již zrušena.

Refundace

Vaše spokojenost je pro nás prvořadá. Proto můžete požádat o vrácení peněz nebo opětovné odeslání objednávky, pokud:

 • neobdržíte zboží v zaručeném čase (60 dní bez 2-5 denního zpracování)
 • obdržíte nesprávnou položku
 • nechcete produkt, který jste obdrželi (musíte zboží vrátit na vlastní náklady a musí být nepoužité)

Objednávku opětovně nezasíláme pokud:

 • Vaše objednávka nedorazí kvůli faktorům, které jsou ve Vaší kontrole (např. poskytnutím špatné adresy , …)
 • Vaše objednávka nedorazí kvůli mimořádným okolnostem mimo naši kontrolu (např. je zrušena celními orgány, zpožděná přírodní katastrofou , …).

Žádosti o vrácení peněz můžete podat maximálně do 14 kalendářních dnů po uplynutí garantované doby dodání (60 dní). Neváhejte nás kontaktovat na našem emailu: podpora@itrendo.cz

Pokyny pro vrácení zboží

V případě, že se rozhodnete vrátit zboží z jakéhokoliv důvodu, postupujte prosím dle následujících kroků v pořadí tak, jak jsou sepsány:

 1. Oznamte nám tuto skutečnost na e-mailovou adresu: podpora@itrendo.cz, do předmětu emailu prosím uveďte „Vracení zboží„, a v textu emailu nám prosím sdělte číslo objednávky, které nám poslouží k rychlé identifikaci.
 2. Po zaslání emailu (kontaktování), zašlete nepoškozené zboží spolu se všemi dodanými součástmi v originálním balení na adresu: Svahová 31, 62300, Brno. Příjemce je iTrendo.cz, David Nossek. Náklady na dopravu hradí odesílatel.
 3. Vyčkejte prosím na naší odpověď, v které Vás ujistíme, že jsme Vaši zásilku převzali. Po převzetí Vaší zásilky zašleme obratem peníze zpět na účet, z kterého jste nám zaplatili.
 4. Ve vašem zájmu si prosím zkontrolujte účet, zda-li se Vám peníze v pořádku připsali. Převod mezi účty trvá 1-3 pracovní dny. Po připsání nám prosím dejte vědět, že je vše v pořádku, abychom Váš případ v systému uzavřeli. Děkujeme.
Přihlaste se k odběru a získejte slevové kupóny na nákup!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Zákaznický servis
Kontakt
Zákaznická podpora iTrendo.cz
Zákaznická podpora iTrendo.cz
(Po-Pá, 08-18 hod.)
© 2019 | iTrendo.cz | Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz